KrajBędzie ekshumacja ciała milionera?

Będzie ekshumacja ciała milionera?

Piotra Woźniaka-Staraka nie pochowano na cmentarzu, ale na terenie prywatnej posiadłości na Mazurach
Piotra Woźniaka-Staraka nie pochowano na cmentarzu, ale na terenie prywatnej posiadłości na Mazurach / Źródło: fot. PAWEŁ SKRABA/AGENCJA SE/East News
Dodano
Zmarły producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zaledwie pod koniec sierpnia spoczął na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach, a tabloidy już donoszą o możliwej ekshumacji.

Piotr Woźniak-Starak pochowany nielegalnie?”, „Będzie ekshumacja?” – krzyczą nagłówki plotkarskich portali. Chociaż zmarły tragicznie producent filmowy Piotr Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości spoczął 30 sierpnia, to o jego pogrzebie wciąż jest głośno. Tabloidy już po tym, jak ujawniono, że zostanie pochowany w mazurskiej Fuledzie na terenie należącym do rodziny Staraków, roztrząsały, czy taki pochówek jest legalny. Teraz spekulują na temat tego, że może nawet dojść do przeniesienia zmarłego na cmentarz.

Okładka tygodnika Do Rzeczy: 38/2019
Całość dostępna jest w 38/2019 wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”
Zamów w prenumeracie lub w wersji elektronicznej:
/ api

Czytaj także

O północy z piątku na sobotę (11 na 12 października) rozpoczyna się cisza wyborcza
[Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15)], która potrwa do końca głosowania w niedzielę (13 października). Zakaz obowiązuje także w internecie, w związku z czym, w trakcie ciszy wyborczej w portalu DoRzeczy.pl wyłączona zostanie możliwość dodawania komentarzy.

Czytaj także