Funkcjonariusze CBA ze Szczecina zatrzymali znanego warszawskiego biznesmena. To kolejna osoba zatrzymana w związku ze śledztwem dotyczącym nadzoru nad SKOK Wołomin, w tym powoływania się na wpływy w instytucji państwowej.
"Postępowanie obejmuje lata 2012–2014. Po zakończeniu czynności procesowych mężczyzna trafi do Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, gdzie usłyszy zarzuty" – czytamy w komunikacie Biura, które nie podaje żadnych szczegółów na temat zatrzymanego biznesmena.
Dotychczas w śledztwie zatrzymano dziesięć osób, w tym byłych wysokich urzędników Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) oraz znanego trójmiejskiego adwokata. Chodzi o Marcina Dubienieckiego (wyraził zgodę na publikację swoich danych osobowych oraz wizerunku).
Polecamy Państwu „DO RZECZY+”
Na naszych stałych Czytelników czekają: wydania tygodnika, miesięcznika, dodatkowe artykuły i nasze programy.
Zapraszamy do wypróbowania w promocji.