ŚwiatPolska w finale. Biało-Czerwoni pokonali USA

Polska w finale. Biało-Czerwoni pokonali USA

Polscy siatkarze
Polscy siatkarze / Źródło: PAP / Maciej Kulczyński
Dodano 78
Po dramatycznym meczu polscy siatkarze pokonali Amerykanów i awansowali do finału mistrzostw świata.

Polacy pokonali Amerykanów 3:2 w setach. Całe spotkanie rozpoczęło się dla Biało-Czerwonych bardzo pomyślnie wygraną pierwszego seta 25 do 22. Później jednak role się odwróciły i to nasi siatkarze musieli gonić przeciwnika. Drugi set należał już do Amerykanów, którzy wygrali go 25 do 20. Reprezentacja USA tryumfowała również w trzeciej części gry, uzyskując dwa punkty więcej od naszej drużyny.

Polscy zawodnicy jednak nie odpuścili i w czwartym secie wyrównali wynik (25 do 20), a w ostatnim postawili przysłowiową kropkę nad i, pokonując USA 15 do 11.

W wielkim finale Biało-Czerwoni zmierzą się z Brazylią. Oznacza to, że powtórzy się sytuacja z 2014 roku, gdy to w finale ostatnich mistrzostw grały dokładnie te same drużyny. Pozostaje trzymać kciuki, że również i wynik będzie taki sam. Wówczas wygraliśmy z Brazylijczykami 3 do 1.

Mecz o złoty medal odbędzie się w niedzielę o godzinie 21.15. Z kolei Amerykanie w walce o trzecie miejsce zmierzą się z Serbią (mecz rozpocznie się w niedzielę o godz. 17.00).

Pisałem kiedyś i powtarzam. Kadrę siatkarzy należy ukarać kosztami środków uspokajających (alkohol też) zażywanych przez kibiców. A następnego dnia ukarać ponownie za środki przeciwbólowe na kaca. Teraz chłopaki pora złoto a rozliczymy się po wszystkim.
    Dodaj odpowiedź 7 0
      Odpowiedzi: 0
    • Brawo złotka IP
      Brawo!!! Liczę na gest naszych złotek, np libero w koszulce "KONSTYTUCJA" naświetli jeszcze bardziej klęskę Polski pod dyktaturą PiS. Apeluję o odwagę i w meczu i po!
      Dodaj odpowiedź 3 18
        Odpowiedzi: 2
      • Zdychaćbolszewickiebydło IP
        Wspaniałe widowisko, oprócz tych zyebów z  obciachowym napisem PrOstytucja.
        Dodaj odpowiedź 19 1
        • pl 68 ! IP
          To zaraz ciapatowicz lub jakis inny wasal (od robienia laski) bedzie wezwany na "rozmowe" do ambasady uSSa !
          Dodaj odpowiedź 5 20
            Odpowiedzi: 1
          • Dumny Warszawiak IP
            Super 👏👏👏 Teraz wygrać z USA, to jak za komuny wygrać z Sowietami. Przyjemnie jest widzieć hegemona na kolanach🔚🔚🔚🔚
            Dodaj odpowiedź 8 9
            • Peace IP
              Widzę,że portal chętnie się przykolegował do sukcesu.Jakoś wcześniej za dużo relacji to tu nie widziałem.A niektóre komentarze typu biało-burakowe stroje dają obraz niemałej części czytelników.
              Jeszcze kilka słów może o trenerze-nie jest to przypadkiem jakiś syn ss-mana?
              Szkoda,że zamiast się cieszyć trzeba się martwić,że ziemia ludzi takich nosi.

• CZY CI Z "KONSTYTUCJĄ" ZRZUCĄ GALOTY? IP
                    Ten typek z "Konstytucją" i jemu POdobni to odpowiednicy ukraińskich psychopatek-ekshibicjonistek z "Femen" i moskiewskich psychopatek z "Pussy Riot" ("Szał c*i*pki"), tak?

Ciekawe czemu wciąż nie latają na golasa?
                    Dodaj odpowiedź 20 1
                    • Podkładka IP
                      Amerykanie się podłożyli, bo nie chcieli na nas trafić w eliminacjach do przyszłych MŚ (a, jak wiadomo, mistrz świata w nich udziału nie weźmie).
                      Dodaj odpowiedź 3 21
                      • Piotruś IP
                        Poważnie ci idioci myślą że ktokolwiek to widział to dopadł po meczu do komputera i czytał co to ta prostytucja w Polsce ?
                        Ale odpał
                        Dodaj odpowiedź 14 1
                        • TStsTS IP
                          'Siatkarza' z Izraela (patrz wpis 3 piętra niżej)... "to nie cieszy i poszedł spać"...

Będą mu się śniły asy serwisowe w postaci strzałów z ostrej amunicji w plecy palestyńskim nastolatkom rzucającym kamienie.
                          A wynik przesądzony: 3:0 (25:0, 25:0, 15:0) i gratulacje od pacynek z Polin...
                          Dodaj odpowiedź 9 3
                          • Taka prawda IP
                            Sukces bez wydawania i przewalania miliardów złotych jak ma to miejsce w grze dla plebsu czyli piłce kopanej. Nasi siatkarze przynieśli nam większą chwałęn niż kopacze gały w całej swojej nędznej historii ! Gdyby tak doinwestować pieniędzmi przeznaczanymi na harataczy w piłkę nożną inne dyscypliny to bylibyśmy mistrzami świata w niejednej dziedzinie, a w kilkudziesięciu !